Ish-trajneri i Milanit, vjen me deklaratë të papritur

Ish-trajneri i Milanit, vjen me deklaratë të papritur

February 23, 2019 Off By admin

Sinisa Mihajlovic,, foli në konferencën për shtyp para ndeshjes së Serie A të ekipit të tij kundër Juventusit dhe trajtoi tema të ndryshme, përfshirë ndeshjen e Juventusit kundër Atletico Madridit si dhe yllin kryesor të ekipit të Allegrit – Cristiano Ronaldo.

Ish- trajneri i Milanit nuk ka pasur edhe fjalë të mira për yllin portugez.

“Me arritjen e Ronaldos, Juventusi do të përpiqet të fitojë Ligën e Kampionëve, ata kanë bërë një kërcim kuantik. Nuk mund të them se ai është më i miri në botë, por një nga dy më të mirat në botë”, tha ai.