Sport

View All
February 23, 2019 Off

Ish-trajneri i Milanit, vjen me deklaratë të papritur

By admin

Sinisa Mihajlovic,, foli në konferencën për shtyp para ndeshjes së Serie A të ekipit të tij kundër Juventusit dhe trajtoi tema të ndryshme, përfshirë ndeshjen e Juventusit kundër Atletico Madridit si dhe yllin kryesor të ekipit të Allegrit – Cristiano...

February 23, 2019 Off

Punë e kryer !! Mourinho trajneri te gjiganti i madh

By admin

Sipas njoftimeve të kanalit televiziv spanjoll El Chiringuito, Julen Lopetegui nuk do të jetë gjatë në krye të Los Blancos....

February 2, 2019 Off

Shokohet Liverpool, ylli i madh humb sezonin?!

By admin

Liverpool ka marrë një lajm të keq. Mbrojtësi i Liverpool, Joe Gomez rrezikon që ta humb pjesën tjetër të sezonit,...

March 30, 2019 Off

Sons may grow into men

By admin

1. It takes one woman twenty years to make a man of her son – and another woman twenty minutes…

March 30, 2019 Off

Practice the pause.

By admin

Practice the pause. When in doubt, pause. When angry, pause. When tired, pause. When stressed, pause. And when you pause,…

March 30, 2019 Off

A lasting relationship.

By admin

Relationships last not because they were destined to last. Relationships last long because two people made a choice to keep…

March 30, 2019 Off

That’s love.

By admin

When someone helps you and they’re struggling too, that’s not help, that’s love. I’m so grateful for the people who…